فعالیت‌های اجتماعی

فعالیت‌های اجتماعی فرامرز بزرگی

فرامرز بزرگی - مدرسه ساز

یک کارآفرین باید دو دیدگاه نسبت به کار خود داشته باشد. اول، دید به خود و موفقیت‌های فردی. و دوم، که شاید مهم‌تر از دیدگاه اول باشد ((دید به جامعه)) است.

کارآفرین در متن و بستر جامعه‌ی خود زندگی می‌کند و موفقیت‌های فردی او وابستگی بسیار زیادی به موفقیت‌های جامعه‌ی اطراف او دارد. به همین دلیل من، یعنی فرامرز بزرگی، همیشه در کنار کسب و کار خود، فعالیت‌هایی اجتماعی را در پیش گرفته‌ام.

در زیر به بخشی از فعالیت‌های اجتماعی خود در سالهای اخیر می‌پردازم:

عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی قائم‌شهری‌های مقیم مرکز:

وظیفه این انجمن جمع آوری اعضا در زمان‌های مختلفی از سال در راستای بررسی مشکلات شهری قائم شهر، بررسی مشکلات مردم، پیدا کردن راهکارها، ارتباط برقرار کردن با نمایندگان مجلس، نهادها و سازمان‌های دولتی، مدیران و… می‌باشد.

همینطور این انجمن عهده‌دار کارهای فرهنگی مختلفی در طول سال در شهر قائم‌شهر می‌باشد.

 

نایب رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز قائم‌شهر:

وظیفه این انجمن، تشویق خیرین و کارآفرینان به مدرسه‌سازی در شهر قائم شهر می‌باشد. همچنین این انجمن وظیفه‌ی خدمات‌رسانی به خیرین در راستای سرمایه‌گذاری معنوی هرچه بهتر را عهده‌دار می‌باشد.

برای ارتباط با این مرکز می‌توانید با شماره‌ تلفن زیر در ارتباط باشید:

۰۱۱۴۲۲۲۳۱۲۹

کارآفرینی در حوزه گردشگری:

یکی از آخرین فعالیت‌های اینجانب، احداث مجتمع بوم‌گردی و گردشگری در روستای وسطی‌کلا در شهر قائم شهر می‌باشد. هدف اصلی از راه‌اندازی این مرکز گردشگری، ایجاد اشتغال برای ساکنین روستا و رونق به کسب و کار در این منطقه می‌باشد.